کاپشن کار: برخی از مشاغل به گونه‌ای است که باید در فضای باز کار کنند مثل بسیاری از کارگران ساختمان، افرادی که در راهسازی کار می‌کنند و یا کارگران پمپ بنزین. افرادی که مشاغل آن‌ها در فصل سرد سال در فضای باز است برای آنکه کار خود را به بهترین نحو انجام دهند و سرما مانع کار آن‌ها نشود به کاپشن کار زمستانی نیاز دارند.
انواع مختلفی از کاپش‌های کار برای مشاغل مختلف وجود دارد مثل کاپشن کار مهندسی و یا کاپشن کار مدیریتی که هر کدام ویژگی‌ها و خصوصیات مختلفی دارند. مثلا کاپشن کارگری و یا کاپشن کارگاهی باید جنس مقاومی داشته باشد تا در حین انجام کار آسیب نبیند و گرمای خوبی داشته باشد. کاپشن کار مردانه باید در حین داشتن طراحی مناسب، گرمای مناسبی تولید کند، زیرا اگر کاپشن کار نتواند گرمای زیادی تولید کند، پوشیدن لباس روی هم دیگر، حرکت فرد را کاهش می‌دهد.

برای خرید، سفارش و یا مشاوره کاپشن کار تک با اکسون فرم تماس بگیرید.

سفارش کاپشن کار

امروزه اغلب شرکت‌ها و موسسات برای ایمنی و امنیت کارمندان، نظم در محیط کار و همچنین هماهنگی بین کارکنان از انواع مختلف لباس کار استفاده می‌کنند. با این حال با تغییر فصل‌ها نوع پوشش تغییر پیدا می‌کند و لازم است کارکنان علاوه بر استفاده از لباس کار از کاپشن کار زمستانی استفاده کنند. استفاده از پوشش مناسب برای کارکنان در فصل زمستان و برای شرایط آب و هوایی سرد در راندمان و عملکرد بالای کارکنان تاثیر بسیار زیادی دارد.
برخی از مشاغل در محیط کار به امنیت بیشتری نیاز دارند، از این رو کاپش کاری که برای این دسته از افراد در نظر گرفته می‌شود، علاوه بر تامین گرما باید ایمنی فرد را تامین کند. مثلا کاپشن کارگری باید ضد آب باشد، در طراحی آن از آستر استفاده شود و حتما برای آن جیب با ابعاد بزرگ برای گذاشتن ابزار و وسیله‌ها طراحی شود.

اصولا انواع مختلف کاپشن های کار مثل کاپشن کار مهندسی و یا کاپشن کارگاهی در رنگ‌های تیره طراحی و تولید می‌شوند تا علاوه بر گرم کردن فرد و جذب گرمای بیشتر، دیرتر کثیف شود. اکسون فرم با حمایت از کالای ایرانی و طبق اصول و استانداردهای مشخص انواع کاپشن کار و لباس برای محیط کار را با بهترین جنس پارچه طراحی و تولید می‌کند.

شرکت اکسون فرا فرم با فعالیت گسترده در طراحی و تولید کاپشن کار و لباس کار مهندسی در مدل های متنوع شامل : کاپشن کار تکنسین، کاپشن و شلوار مهندسی، کاپشن کار پرسنلی، با استفاده از کادری مجرب و توانمند در بخش تولیدی توانسته به مشتریان خود در زمینه طراحی کاپشن کار مهندسی، نوع سرویس دهی، سایزگیری روپوش کار، برشکاری و دوخت صنعتی استانداردهای مطلوبی را در راستای تولید البسه اداری کسب نماید.
کاپشن کار مهندسی، را می توان با پارچه هایی چون تترون، بروجرد، کتان و دیگر پارچه های کاپشن کار مهندسی، تولید و عرضه کرد. در تمامی کاپشن های کار مهندسی امکان چاپ و گلدوزی وجود دارد.

کاپشن کار در رنگ ها و جنس های مختلف قابل سفارش و تولید توسط شرکت اکسون فرم می باشد. برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.