پیراهن تک اداری که شما نیز می دانید کاربردهای مختلفی دارند و معمولا از مدل های مختلف این محصول برای مکانهای مختلف مانند شرکت ها، ادارات، مجالس و .. استفاده می شود. اما مدل های اداری که بیشتر مناسب محل کار و مجالس رسمی است و معمولا ساده هستند در بهترین حالات از پارچه های تترون و نخ پنبه تولید می شوند که ظاهری برازنده و البته راحت برای آقایان خوش در ادارات خواهد داشت. برخی از این نمونه ها با عناوین یقه دیپلمات و یقه اخوندی نیز تولید می شوند. و برخی نیز برای اینکه همراه با کراوات مورد استفاده قرار گیرند دارای یقه باز و بدون دکمه هستند.

معمولا برای پرستیژ کاری یک شرکت، اداره، موسسه و یا سازمان بهتر این است که برای کارکنان خود از پیراهن فرم اداری بهره ببرد. این مزایای بسیاری دارد که مهمترین آنها عبارتند از: ایجاد یک محیط کاری یکدست و ایجاد نظم در محیط کاری، که این دو عامل باعث ایجاد اعتماد بیشتر در مراجعین شده و در نتیجه منجر به عقد قراردادهای بزرگتر و سود آوری بیشتر برای موسسه خواهد شد. بررسی ها نشان دهنده آنست که پوشیدن لباس فرم یک دست بهره وری کارمندان را افزایش می دهد. افزایش بهره وری و بازدهی مطلوب شاغلین در یک سازمان موجب بالندگی و شکوفایی نهاد و ارگان ذیربط خواهد شد. طی یک نظر سنجی بیش از نیمی از کارکنان نسبت به پوشیدن لباس فرم و پیراهن فرم اداری احساس خوبی داشتند و آن را مثبت ارزیابی کرده اند.

برای هر مناسبتی معمولا رنگ خاصی پیشنهاد شده است. یکی از رنگ های پر طرفدار برای محیط اداری انواع رنگ های آبی می باشد. این رنگ نشان دهنده جدیت در کار و تلاش بوده و بیشترین تاثیر را بر جذب مراجعین و اعتماد سازی خواهد داشت. اما با این حال انتخاب رنگ مناسب به سلیقه مدیر مجموعه خواهد بود چرا که در هرصورت می توان با یک ترکیب رنگ مناسب نظم و هماهنگی خاصی را برای محیط کار ایجاد نمود که اعتبار ساز خواهد بود.

سفارش پیراهن تک اداری

پیراهن فرم اداری که برای شرکت ها و ادارات تولید می شود ویژگی هایی را باید داشته باشد که کیفیت در این میان بیشترین اهمیت را دارد. چرا که کارکنان می بایست حداقل برای یک سال کاری این پیراهن را به منظور ایجاد نظم در محیط کاری استفاده کنند. البته می توان از کارکنان خواست تا خودشان این پیراهن را تهیه کنند که در این صورت نمی توان انتظار هماهنگی رنگ و در نتیجه نظم مطلوب را داشت. بنابراین سفارش تولید یکجای پیراهن فرم اداری توسط خود مجموعه بهتر است که نتیجه مطلوب تر و همچنین قیمت مناسب تری نیز خواهد داشت.
بهترین پارچه پیراهنی برای پیراهن های رسمی عبارتند از: تترون آرو، فلورا، تترون تایلندی و …

پیراهن فرم اداری در رنگ ها و جنس های مختلف قابل ثبت سفارش و تولید توسط تولیدی لباس فرم اکسون می باشد.

این پیراهن های تک در رنگ ها و جنس های مختلف قابل سفارش و تولید توسط شرکت اکسون فرم می باشد. برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.