شلوار کار در اصل یک نوع پوشاک یکپارچه می باشد که می تواند قسمتی از پایین بدن را پوشش دهد. شلوار اصولا نیم تنه می باشد. اما شلوار دارای نوع ها و مدلهای مختلفی است. شلوار کار مخصوص محیط های کارگاهی، ورزشی و بیشتر در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شلوار به آن دلیل که در محیط های کاری مختلف مانند: معادن، آتش نشانی ها، کارگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد باید بسیار با دقت و بر طبق اصول خاصی طراحی گردد.

در این مجموعه انواع شلوار کار با رعایت نکات Health and Safety Executive تولید و عرضه می شود. اکسون فرم تولید کننده انواع شلوار کار مهندسی و صنعتی است که تمامی شلوار کارهای صنعتی و کارگاهی خود را در انواعی چون شلوار کار کتان، شلوار کار جین، شلوار کار فلامنت، شلوار کار پلی استر پنبه، شلوار کار پارچه کج راه فلامنت، شلوار کار پارچه ترگال و… عرضه می دارد.

برای خرید، سفارش و یا مشاوره شلوار کار با اکسون فرم تماس بگیرید.

سفارش شلوار کار

خصوصیات انواع شلوارهای کار عبارتند از: دارای سایز مناسب باشد، بسته به نوع محیط کار دارای جیب های متعدد و یا بدون جیب باشد، هنگام پوشیدن در شلوار احساس راحتی داشته باشید، در برخی از محیط ها لازم است که جنس پارچه ضد حریق باشد، در مدلهای مختلفی تولید گردد.

شلوار کار همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم در هر محیطی متفاوت است. مثلا اگر برقکار هستید نباید این نوع شلوار هیچ گونه زنجیر فلزی به آن وصل گردد. برخی دیگر از محیط ها مانند محیط های کارگاهی لازم است که دارای جیب باشد تا به وسیله آن ابزار و وسایل مورد نظر کار را می توان در جیب قرار داد تا در صورت نیاز به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. جنس شلوار کار بسیار مهم است معمولا جنس این نوع لباس ها از پنبه و پلی استر می باشد زیرا پنبه خاصیت خود خاموش شونده دارد و در صورت آتش گرفتن می تواند از شما در برابر خطرات و آسیب های ناشی از آتش جلوگیری نماید.

تولیدی لباس فرم اکسون با فعالیت گسترده در زمنیه طراحی و تولید شلوار کار، شلوار کار مهندسی، در مدل های متنوع شامل :شلوار کار کارگری، شلوار کار پرسنلی، شلوار کار خدماتی، با استفاده از کادری مجرب و توانمند در بخش تولیدی خود توانسته به مشتریان از جهت طراحی شلوار کار، نوع سرویس دهی، سایزگیری شلوار کار، برشکاری و دوخت صنعتی استانداردهای مطلوبی را در راستای تولید البسه اداری، کسب نماید و رضایتمندی را برای مشتریان اکسون فرم به ارمغان بیاورد.

شلوارهای کار را می توان با پارچه هایی چون شلوار کار با پارچه لی، شلوار کار با پارچه بروجرد، شلوار کار تبلیغاتی با پارچه کتان و دیگر پارچه های شلوار کار تبلیغاتی تولید و عرضه کرد. در تمامی شلوارهای کار تبلیغاتی تولیدی این شرکت امکان چاپ و گلدوزی وجود دارد.

شلوارهای کار در رنگ ها و جنس های مختلف قابل سفارش و تولید توسط شرکت اکسون فرم می باشد.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.