روپوش آشپزی تنها شامل یک روپوش ساده نمی باشد. ممکن است در تلویزیون برخی از سرآشپزان را دیده باشید که در محیط آشپزخانه یا رستوران های بزرگ مشغول به فعالیت می باشند.
در ایران نیز تلاش بر آن شده در محیط هایی چون رستوران، فست فود، آشپزخانه و … تمام جوانب کار در نظر گرفته شده باشد و آشپزان دارای لباس مناسب خود باشند.
تولیدی اکسون فرم روپوش آشپزی با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت طراحی و تولید می کند.
برای خرید، سفارش و یا مشاوره لباس کار یکسره با اکسون فرم تماس بگیرید.

سفارش روپوش آشپزی

لباس آشپزی از ملزوات مراکز تولید غذا و صنایع غذایی می باشد. توجه به بهداشت فردی و داشتن لباس کار مناسب، برای تمامی کارکنانی که در آشپزخانه کار می کنند ضروری است. از این دسته از لباس کارها عموما جهت هماهنگی کارکنان در بسیاری از صنایع غذایی استفاده می شود. همچنین در فضای رستورانها و آشپزخانه ها، زیبایی لباس فرم ها، تاثیر بسزایی در زیبایی فضا و همچنین جذب مشتری دارد.

لباس شف یکی از اصلی ترین لباس ها در یک محیط رستورانی است. از وظایف دیگر شف برقراری قوانین مربوط به اصول بهداشتی و اطمینان از طبخ غذا با بهترین کیفیت ممکن و با رعایت تمامی استانداردها خواهد بود. شف بر تهیه تمامی تجهیزات مورد نیاز و منطبق با مقررات نظارت دارد. همچنین تمامی احتیاجات پرسنل را در نظر می گیرد و برای تأمین نیازهای آن ها با هدف بهبود عملکرد سیستم گام بر میدارد.

در اکسون فرم، انواع روپوش شف و پرسنل آشپزخانه در طرح ها و مدل های متفاوت آماده تولید می باشد. برای سفارش می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. این مجموعه علاوه بر روپوش های جدید شف، انواع لباس های آشپزی را برای رستوران ها و کافه ها نیز تهیه می نماید.

اکسون فرم با بهره گیری از تکنولوژی روز و استفاده از دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک اقدام به تولید و فروش انواع روپوش آشپزی با کیفیت درجه یک و تضمینی نموده و با داشتن پرسنل با تجربه و تیم فروش به روز توانسته است محصولات تولید شده را در بازار های داخلی و خارجی به فروش برساند. داشتن تنوع بالا و ارائه محصولات مرغوب و تحویل سفارشات در کم ترین زمان ممکن سبب افزایش مشتریان دائمی این تولیدی شده است.

اگر قصد دارید روپوش آشپزی با کیفیت برای پرسنل خود تهیه فرمایید، می توانید از طریق تولیدی اکسون فرم این محصولات را به صورت عمده سفارش دهید. روپوش رنگی و سفید آشپز و سرآشپز در طرح های متنوع ایتالیایی و … با قیمت مناسب و ارزان در سایز های مختلف در تولیدی اکسون فرم عرضه می شود.

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.