درباره آکسون 

 

خوش آمدید به تولیدی آکسون، یک شرکت با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید پوشاک صنعتی و اداری. ما با افتخار به عنوان یکی از پیشروهای این صنعت شناخته می‌شویم و در طی سال‌ها به تولید انواع لباس‌های کار، کت و شلوار اداری، تشریفات، پیراهن فرم، تیشرت و کلاه تبلیغاتی، روپوش‌های رستورانی و کارگاهی، بیمارستانی ، کاپشن کار و سایر محصولات مرتبط پرداخته‌ایم.

گستره فعالیت‌های ما: محصولات ما به وسیله ارگان‌ها، کارخانجات، شرکت‌ها، هتل‌ها، تالارها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و بسیاری از صنایع و ادارات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما به عنوان همراه قابل اعتماد شما در تأمین نیازهای پوششی و کاری شما حضور داریم.

تیم ما: تولیدی آکسون از تیمی متخصص و حرفه‌ای تشکیل شده است که با تمرکز بر کیفیت و خدمات به مشتری، به ماموریت ارائه بهترین محصولات در زمینه خود می پردازد. تلاش‌های ما به منظور بهبود روز به روز فرآیندهای تولید، ابتکار و ارتقاء مهارت‌های تیم، به ما کمک کرده است تا به عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده در کشور به شمار آییم.

هدف و الزامات ما: هدف ما در تولیدی آکسون، ارائه محصولات با کیفیت بالا در کوتاهترین زمان ممکن است. این امر به ما این امکان را می‌دهد تا به عنوان یک شرکت پیشتاز با مزیت رقابتی در بازار حضور یابیم. ما به دنبال ثبت رده‌ای برتر در مقایسه با سایر رقبا هستیم و به افتخار مشتریان خود متعهدیم که همیشه در صدر این صنعت باقی بمانیم.

تعهد به رضایت مشتری: تیم ما همواره با روحیه پرانگیزه و پویا، کیفیت بالای محصولات و تحویل به موقع آن‌ها را اولویت قرار داده و به دنبال جلب رضایت مشتریان و تداوم همکاری‌ها می‌باشد. از اعتماد شما سپاسگزاریم و به افتخار می‌آوریم که شما را در تمامی نیازهای پوششی و کاری خود همراهی کنیم.

با تشکر از انتخاب شما برای همکاری با تولیدی آکسون.